تمرین مشترک پرسنل آتش نشانی وآتش نشانان داوطلب به منظور بالابردن توان عملیاتی در مواقع بحران

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شاهدشهر ،  تمرین مشترک پرسنل آتش نشانی وآتش نشانان داوطلب به منظور بالابردن توان عملیاتی در مواقع بحران برگزار شد.

مهندس پایداران مسئول  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهدشهر ، در این تمرین بررسی و توجه به مسایل و مشکلات حوزه عملیات را از اهم امورات عنوان کرد و افزود:

سیاست مدیریتی و هدف عمده سازمان، ارتقای توان عملیاتی و بالابردن سطح آمادگی آتش نشانان برای حضور سریع و امدادرسانی موثر در بحران‌‌‌‌هاست و سازمان آتش نشانی با توجه به جایگاهی که برای نجات جان و مال شهروندان را بر عهده‌‌‌ دارد باید برنامه های آموزشی به شکلی برنامه‌‌‌ریزی شود تا سطح امدادرسانی در حوادث به سرعت افزایش یابد.

وی ادامه داد: با این اوصاف بایستی عملکرد تیم‌های عملیاتی را با هر نوع برنامه ریزی تخصصی ، کارشناسی و مثمر ثمر به حداکثر برسانیم. 

پایداران در ادامه متذکر شد: افزایش توان عملیاتی با بهره مندی از تجهیزات جدید و رفع نیازهای این حوزه میسر است  و  از برنامه‌های آتی این سازمان ارایه آخرین تکنیک‌ها و دستورالعمل‌ها به نیروهای عملیاتی است  تا روند های عملیاتی به سرعت بهبود و مرتفع شود.

20:14/20 مرداد 1398/دوشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه