پیام تبریک شهردار شاهدشهر به مناسبت سال جدید

حامد سلمانی شهردار شاهدشهر طی پیامی سال نو را به هموطنان عزیز و شهروندان تبریک گفت. 

 
متن پیام بدین شرح میباشد
در فرهنگ ایرانی، فرا رسیدن نوروز و بهار طبیعت به عنوان یکی از جلوه‌های بینظیر قدرت آفریدگار، همواره پاس داشته می‌شود. موسم دگرگونی طبیعت و احوال زمین؛ هنگامه‌ی تحول و سرآغاز بهبود...
سال ۱۳۹۸ با هرچه شیرین‌کامی که در خود داشت، خاطرات بس تلخی هم از خود به یادگار گذارد که شاید تلخ‌ترین آنها را بتوان شیوع یک بیماری نوظهور در بسیاری از شهرها و روستاهای ایران عزیزمان برشمرد. نوروز اما فصل شکوفایی گل امید است. آغاز بهار طبیعت و فصل نو شدن!
حالا فصلی دیگر از کتاب عمر ما و دنیای ما بسته می‌شود و فصلی نو حلول میکند. فصلی که می‌تواند با همدلی ما و دست در دست یکدیگر گذاردنمان به بهترین فصل زندگی تبدیل شود.
نوید رسیدن بهار روح‌فزا به باغستان جانها رو به شوق می‌خریم و از صمیم دل آرزو می‌کنیم سالی که در پیش رو داریم سالی باشد پر از زیبایی، نشاط، خنده‌های از ته دل، شکوفایی و پیشرفت برای ایران بزرگ و همه‌ی هموطنان عزیزمان در هر جای این کهن سرزمین که هستند. آرزو می‌کنیم سال ۱۳۹۹ خورشیدی برای شهروندان شاهدشهری و همه‌ی مردمان شریف و نجیب کشورمان سالی توام با آرامش، نیک‌روزی و به‌کامی باشد.
اینجانب به نوبه‌ی خود حلول سال نو و آغاز بهار طبیعت را به پیشگاه رهبر فرزانه‌ی انقلاب، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و همه‌ی ملت شریف و قهرمان ایران تبریک عرض نموده، بهترین‌ها را برای همه‌ی شما آرزو میکنم.
15:29/1 فروردین 1398/جمعه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه