بازدید شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شاهد شهر از پروژه های عمرانی در حال احداث و تاکید شهردار بر کیفیت‌بخشی ‌پروژه‌های عمرانی

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهد شهر ، مهندس بهمن خانی پس از بازدید از استادیوم پنج هزار نفری شهدای شاهد شهر و پارک بلوار رسول اکرم اظهار کرد: در اجرای پروژه‌ها رعایت کیفیت بسیار اهمیت دارد و امیدواریم پروژه‌های شهری هرچه سریع تر به بهره‌برداری برسد تا امکان استفاده شهروندان از خدمات شورا و شهرداری فراهم شود.
خانی، امروز سه شنبه پس از ملاقات مردمی 29 آذر، در بازدید از پروژه‌های عمرانی به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرایی پروژه ‌ها گفت: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند و هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری‌های مداوم پروژه‌هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان افتتاح و به بهره‌برداری برسند.
وی با اشاره به حضور مستمر و پیگیری پروژه‌های سطح شهر، اظهار کرد: شهرداری شاهدشهر با پشتیبانی و حمایت شورای اسلامی شهر تمامی پروژه‌های عمرانی و خدماتی در حال اجرای سطح شهر را با سرعت پیش خواهد برد.
‌طالب فرهادی ، رئیس شورای اسلامی شاهد شهربا بیان اینکه تداوم بازدیدها می‌تواند انگیزه مدیران را در راستای خدمت رسانی بهینه به عموم شهروندان ارتقا بخشد، افزود: شورا و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است، باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم.
وی با اشاره به اینکه چرخش چرخ عمرانی سریعتر از گذشته است، یادآور شد: در اجرای پروژه‌های شهری، ایجاد هماهنگی بین واحدهای مختلف شهرداری برای به نتیجه رساندن پروژه‌ها ضروری است.تهیه و تنظیم ناصر گودرزی
10:26/30 آذر 1401/چهارشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics