بازدید میدانی شهردار ، رئيس و اعضای شورای اسلامی شهر از ایستگاه آتشنشانی و دیگر واحدهای حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری شاهدشهر

🚒 بازدید میدانی شهردار ، رئيس و اعضای شورای اسلامی شهر از ایستگاه آتشنشانی و دیگر واحدهای حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری شاهدشهر

📸 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شاهدشهر ؛ در راستای برنامه های شهردار از روند پیشرفت امور شهرداری در قسمت‌های مختلف آن ، بازدید مشترک با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر از ایستگاه آتش نشانی و واحدهای موتوری و زيباسازی بعمل آوردند .

 🔅همچنین شهردار شاهدشهر با عنوان اینکه سازمان آتش نشانی یکی از سازمان های مهم شهرداری در حفظ جان و سلامت شهروندان بوده از آنان خواست که همچنان آمادگی خود را جهت ارائه عملکرد خوب و ارتقاء سطح ایمنی و کمک به شهروندان حفظ کرده و روز به روز از آمادگی بیشتری برخوردار شوند.

🔹️این بازدید به منظور بررسی تجهیزات اطفاء حریق ، امداد و نجات و بالا بردن توانمندی آتش نشانان هنگام خدمات رسانی به شهروندان انجام شد. هم‌چنین اطلاع از تجهیزات و ماشین آلات واحد موتوری با توجه به در پیش بودن فصل سرما و بارندگی های احتمالی و یخبندان ، واحد موتوری بدون برخورداری از تجهیزات مناسب و کسب آمادگی های لازم نمی تواند خدماتی نظیر ساماندهی ، جمع آوری ، انتقال و انجام امور مربوط به خدمات شهری و مدیریت بحران را انجام دهد.
🔸️در ادامه از واحد زیباسازی نیز بازدید بعمل آمد و از روند فعالیت این واحد و تشکیل کارگروه مستقر در کارگاه از نزدیک آشنا شدند.

🔅مجموعه مدیریت شهری در پایان از زحمات شبانه روزی حوزه معاونت خدمات شهری ؛ آتش نشانان ، واحدهای موتوری و زیباسازی شهرداری تقدیر و تشکر کردند و برای همه خادمین مردم آرزوی سلامتی و سربلندی از خداوند منان خواستار شدند.
10:0/3 مهر 1400/شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics