جشن میلاد امام جواد (ع) و آغاز دهه فجر با حضور امام جمعه شهرستان شهریار ، شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهد شهر برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهد شهر جشن میلاد امام جواد (ع) و آغاز دهه فجر با حضورحجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان شهریار ومهندس بهمن خانی شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهد شهر، جعفری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شاهد شهر ائمه جماعات و با حضور پر شور مردم ولایت مدار شاهد شهر برگزار گردید.
در این جشن که در مسجد جامع شاهد شهر برگزار شد،
مهندس بهمن خانی ، ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی همچون ارمغان الهی و مائده آسمانی در تاریک ترین دوران تاریخ ملت ایران از سوی خمینی کبیر به ما ارزانی شد. بهمن خانی افزود: تحقق انقلاب اسلامی ایران با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و مردم آگاه و با بصیرت ایران و با نثار خون هزاران شهید به پیروزی رسید که قطعاً وعده ای الهی در پیروزی حق بر علیه باطل بود.
وی پیروزی انقلاب اسلامی را زمینه ساز احیای دوباره اسلام ناب محمدی عنوان کرد و با بیان اینکه در طول تاریخ و از آدم تا خاتم رسالت انبیاء و ائمه از مبارزه علیه ظلم و باطل نشأت گرفته است، خاطر نشان ساخت: با پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ایران به ظالمان و حاکمان ستم شاهی نشان دادند که در هر عصر و زمانی حق بر باطل پیروز شده است .
مهندس خانی دهه فجر را چشم اندازی روشن از مبارزه حق علیه باطل دانست و در ادامه با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) در خصوص صدور دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به سایر ملل مظلوم و ستمدیده جهان افزود: بیداری اسلامی در کشورهای منطقه و همچنین مبارزات مردم ستمدیده علیه طاغوتیان در دوران معاصر متأثر از اندیشه های انقلاب اسلامی و حضرت امام بوده است و به همین منظور و جلوگیری از صدور انقلاب، قدرت های جهانی 8 سال دفاع مقدس را بر علیه مردم ایران تحمیل کردند.
وی گفت: اینک به برکت خون هزاران شهید و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری درخت تناور انقلاب اسلامی در مقابل انواع توطئه ها بیمه شده است و بجاست به شکرانه این نعمت الهی، همه مردم و مسئولین در تمامی صحنه ها به خصوص عرصه سازندگی حضوری فعال داشته باشند.21:33/11 بهمن 1401/سه شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics