دیدار شهردار شاهد شهر ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با تعدادی از یادگاران دفاع مقدس و جانبازان سرفراز شهر ، به مناسبت روز جانباز انجام شد

دیدار شهردار شاهد شهر ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با تعدادی از یادگاران دفاع مقدس و جانبازان سرفراز شهر ، به مناسبت روز جانباز انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهد شهر به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت ابالفضل العباس(ع) ، روز جانباز مهندس بهمن خانی شهردار ، شاهد شهر طالب فرهادی رئیس شورای اسلامی شهر و ابراهیم زارع نائب الرئیس شورای اسلامی ، مهدی بهمن زاده و مهندس عباس قنبری عضو شورای اسلامی شهر باجمعی از یادگاران و جانبازان دوران ۸ سال دفاع مقدس دیدار کرد.

مهندس بهمن خانی در این دیدار های جداگانه ضمن قدردانی و تجلیل از این عزیزان از ایشان به عنوان اسطوره‌های مقاومت و ایثار نام برد و یاد آور شد که با بزرگداشت چنین روزهایی می‌توان یاد و خاطرات دوران دفاع مقدس را همیشه زنده و جاوید نگه داشت.

این مراسم که در سالن آمفی تئاتر شهرداری شاهد شهر برگزار گردید، جانبازان سرافراز ضمن ایراد خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس توسط این عزیزان با اهدا لوح و دعا برای سلامتی همه این عزیزان پایان پذیرفت.
13:32/6 اسفند 1401/شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics