جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا و شهرداری شاهدشهر برگزار شد

در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شهرداری شاهدشهر مطرح شد ؛ تأکید شهردار جدید شاهدشهر به تسریع در روند برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمات در هفته دفاع مقدس 

📸 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهدشهر ؛ اولین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی و شهرداری شاهدشهر به ریاست آقای پودینه مسئول کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا و با حضور اعضای کمیسیون مذکور ، مهندس بهمن خانی شهردار شاهدشهر و آقای جعفری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و سایر اعضا و مدعوین دعوت شده در جلسه ؛ ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد شاهدشهر ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج و نماینده پیج محلی در دفتر کار شهردار برگزار شد. 

🎤مهندس بهمن خانی ، در این جلسه اظهار داشت : همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس و نزدیک شدن به اربعین حسینی ، تسریع در روند برگزاری مراسمات مختلف و متنوع در شاهدشهر با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و برگزاری برنامه های ویژه با در نظرگرفتن شأن و منزلت نام شاهدشهر ، که مزين شده بنام ۶۴ شهید والامقام است ، ... 
از اهم موضوعات مطرح در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی بود.

🔸️ دیگر برنامه ها وموضوعات مطرح شده درجلسه کمیسیون فرهنگی شهرداری؛
۱. دیدار و تکریم خانواده معزز شهداء ، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان سرافراز ، پیشکسوتان رزمندگان دفاع مقدس. 
۲. راه اندازی کاروان خودرویی و موتوری با وسائط نقلیه شخصی و خانوادگی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی. 
۳. نامگذاری کوچه و معابر اصلی شهر به نام شهید.
۴. برگزاری مراسم پاسداشت هفته دفاع مقدس در جوار یادمان شهدای گمنام شاهدشهر در بوستان ایثار ، سخنرانی و مداحی توسط حوزه مقاومت بسیج شاهدشهر.
۵. برگزاری آیین غبار روبی و عطرافشانی مزار شهداء.
۶. برگزاری نمایشگاه کتاب ، شعر خوانی شبی با شهداء ، بیان خاطرات شهداء و راوی دفاع مقدس.
۷. اجرای برنامه ویژه اربعین حسینی و خواندن زیارت عاشورا و راه اندازی کاروان حسینی بصورت نمادین از شاهدشهر تا شهرک لاله همراه با همخوانی .
13:0/4 شهریور 1400/پنجشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics