دیدارشهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهد شهر با خانواده معظم شهیدان گرانقدر رضاپور و جمعی از مادران شهید شاهد شهری در منزل شهیدان رضاپور به مناسبت سالروز وفات ام البنین مادر حضرت عباس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شاهد شهر ؛ بهمن خانی در این دیدار با اشاره به جایگاه والای خانواده معظم شهدا در جامعه گفت: مدیریت شهری شاهد شهر خود را ملزم می داند همه ظرفیت های خود را در جهت معرفی شهدای والامقام به نسل جوانان و همچنین گرامیداشت خانواده معظم آنان به کار گیرد..

وی با بیان اینکه با مشارکت مردم، شاهد اداره بهتر شهر خواهیم بود، ادامه داد: همنشینی و مشورت با خانواده معظم شهدا و ایثارگران پای ثابت برنامه های مدیران شهرداری شاهد شهر است..

خانی افزود: علاوه بر اینکه بنده به همراه برخی اعضای محترم شورای اسلامی شهر هر هفته در منزل خانواده دو شهید والامقام حضور می یابیم، سایر مدیران شهرداری نیز موظف‌اند به صورت مستمر و هفتگی در منازل خانواده های شهدا حضور یابند.

در این جلسه مادر شهیدان رضاپور و مادر شهید حجت عمو بابائی با ذکر خاطره ای از فرزندانشان گرمی بخش مجلس و محفل شدند..

در پایان، شهردار شاهدشهر با اهدا لوح هایی جداگانه از خانواده‌های معظم شهیدان رضاپور و سایر مادران شهدای والامقام قدردانی کرد..

شهید احمد رضاپور ، متولد سال ۱۳۴۱ در تاریخ 2 اردیبهشت ۱۳۶۱در منطقه شوش ، شهید محمود رضاپور ، متولد سال ۱۳۴8 در تاریخ ۲2 دی ۱۳۶5 در منطقه شلمچه به فیض شهادت نائل آمدند..

9:6/18 دی 1401/یکشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
googleanaletics