برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران، اصحاب رسانه شاهد شهر با حضور شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شاهد شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهد شهر : به مناسبت فرارسیدن سال نو ، مراسم تجلیلی با حضور شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شاهد شهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه فرهادی ، رئیس شورای اسلامی شاهد شهر گفت: شغل خبرنگاری یکی از جذاب ترین و پر مخاطره ترین شغل های حال حاضر است و سربازان خط مقدم اطلاع رسانی بدون کوچکترین چشم داشت مشغول تولید خبر و اطلاع رسانی در زمینه های مختلف به مردم شریف هستند.

در ادامه فرهادی در سخنانی از تلاش خبرنگاران شاهد شهری تشکر نموده و اهتمام بیشتر در خصوص انعکاس اخبار برای آگاهی مردم را خواستار شد.

بهمن خانی شهردار شاهد شهر با اشاره به رسالت خبرنگاران و لزوم توجه بیشتر به فعالین این حوزه خاطرنشان کرد خداوند پیامبران را به عنوان نوید دهنده و خبر دهنده مبعوث کرده است و در سوره نبا به صراحت به اهمیت خبر و خبررسانی اشاره شده است، وی اضافه کرد: ما گاها قادر نیستیم داشته هایمان را خوب به مردم منتقل کنیم. گاهی با یک خبر جهانی دچار تغییر می شود خدا ناکرده کاری نکنیم ناخواسته فعالیتمان در جبهه دشمن باشد.

حخانی شهردار شاهد شهر همچنین در این جلسه گفت: بی‌توجهی و کم‌لطفی برخی از مدیران نسبت به مطالبه‌گری خبرنگاران قابل قبول نیست و همه مدیران باید در قبال سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخگو باشند، خانی در ادامه افزود: خبرنگاران پل ارتباطی بین مسوولان و مردم بوده و هرگونه پیگیری از جانب این قشر باید با ملایمت و خونسردی مدیران و ارائه توضیحات لازم انجام شود.

«شهردار شاهد شهر تصریح کرد: خبرنگاران شاهد شهر می توانند با تاسیس تشکل در حوزه خبری، نسبت به پیگیری مطالبات خود اقدام کنند، خبرنگاران طلایه داران عرضه اطلاع رسانی هستند.

ابراهیم زارع نائب الرئیس شورای اسلامی گفتند : درخواست ما از خبرنگاران، اصحاب رسانه دقت، صحت و سرعت و همچنین استفاده مطلوب از ظرفیت عظیم فضای مجازی در انعکاس اخبار و رویدادهای شهر است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.


در پایان این مراسم با تقدیم هدیه و لوح سپاس از زحمات خبرنگاران، اصحاب رسانه تجلیل به عمل آمد
8:38/23 اسفند 1401/سه شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics