دیدار شهردار و رئيس شورای اسلامی شهر با خانواده معظم شهیدان رضاپور

🔅دیدار شهردار و رئيس شورای اسلامی شهر با خانواده معظم شهیدان رضاپور

📸 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شاهدشهر ؛ صبح روز ۲۷ شهریور ماه همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس شهردار مهندس خانی و رئیس شورای اسلامی آقای فرهادی باتفاق معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری با خانواده معزز شهیدان رضاپور دیدار و گفتگو کردند.
🌷مهندس خانی شهردار شاهدشهر ، در ادامه برنامه های خود با خانواده معظم شهیدان رضاپور دیدار نمودند. ایشان در دیدار با مادر شهیدان احمد و محمود رضاپور بیان داشت ؛ ما هرچه که داریم به برکت خون شهداست ، خانواده‌های شهیدان و ایثارگران والامقام به‌ عنوان یادگاران ایثار و فداکاری هستند ، چرا که شهیدان بزرگوار در دامان آن‌ها پرورش‌ یافته‌اند. 

⚘وی اضافه کرد : شهدا پرچم‌ داران مخلص دفاع از ارزش‌ها بوده و خانواده‌های معظم شهدا نیز سرمایه‌های ارزشمند ، روحیه‌بخش و معنوی ایران اسلامی هستند.
🚩 در ادامه این دیدار رئیس شورای اسلامی آقای فرهادی تصریح کرد ؛ تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدا یک وظـیفه و ضرورت غیر قابل انکار است. شهدا با تأسی از اعمال و رفتار حضرت امام حسین (ع) درس فداکاری ، وفاداری ، از خود گذشتگی و شجاعت ، شهامت ، صداقت آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جانفشانی نمودند و حماسه ای جاوید آفریدند.
10:0/27 شهریور 1400/شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics