اجرای طرح تكریم ارباب رجوع، جلسه ملاقات مردمی شهردار شاهد شهر

محرم جعفری ، رئیس حوزه شهردار و امور شورای شهر با اشاره به اهمیت و ضرورت ملاقات مردمی با شهردار شاهد شهر گفت: روزهای سه شنبه هر هفته جلسات ملاقات شهردار با شهروندان جهت رسیدگی به مشکلات آنها در حوزه مدیریت شهری برگزار می گردد.
جعفری : طبق دستور شهردار محترم تمامی مدیران و مسئولان حوزه های مختلف شهرداری در همه روزهای هفته درب اتاقشان به روی ارباب رجوعان باز و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند؛ اما باتوجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار، جلسات ملاقات مردمی برگزار می شود تا فرصتی برای دیدار چهره به چهره ایشان با شهروندان فراهم شود که در راستاهای دیدارهای انجام شده درصورت عدم نقض قانون ، رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری با هم اندیشی با مدیران و روسای ادارات در پروسه زمانی کوتاهتری انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: البته ناگفته نماند در این جلسات ملاقات مردمی نمی توانیم تمامی مشکلات مطرح شده را کاملا حل و فصل کنیم چراکه برخی ازموضوعات منع قانونی دارد و علی الرغم درخواست شهروندان، مطابق خواسته آنها قابل رسیدگی نیست اما در این جلسه با استناد به قانون، دلیل عدم رسیدگی به مطالبات آنها توضیح داده می شود و در فضایی صمیمی و مناسب مراجعه کننده آگاه سازی و اقناع می شود که بسیاری از شهروندان باوجود عدم رسیدن به خواسته موردنظر با اطلاع از فرآیند اداری و قوانین و رفتار مناسب و احترام آمیزی که با آنها انجام شده است با رضایت کامل دفتر را ترک می کنند.
مدیر حوزه شهردار و امور شورای شهر با اشاره به فراوانی موضوع مراجعه کنندگان گفت: باتوجه به توسعه شهر و افزایش ساخت و سازهای شهری، بیشترین مطالبه شهروندان درخصوص مشکلات عوارض و گواهی پایان کار و... است که مربوط به حوزه شهرسازی می شود.
جعفری در پایان گفت: شهروندان جهت حضور در جلسات ملاقات مردمی باید درطول روزهای هفته و قبل از روز سه شنبه به واحد مدیریت حوزه‌ی شهردار و امور شورای شهر شهرداری مراجعه کنند و با دریافت فرم دیدار ملاقات عمومی و درج مطالباتشان در این جلسات شرکت کنند
10:24/23 آذر 1401/چهارشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics