ملاقات مردمی شهردار شاهد شهر با شهروندان

دیدار و ملاقات مردمی بهمن خانی، شهردار شاهدشهر با مردم
ملاقات مردمی مسولین با شهروندان تسهیل کننده مسائل و مشکلات می باشد
بهمن خانی شهردار شاهدشهر در جلسه ملاقات مردمی ضمن تأکید بر دیدارهای هفتگی چهره به چهره با مردم گفت: دیدارهای مردمی می تواند موجب تسهیل دسترسی عموم شهروندان محترم به مسئولان در جهت خدمات رسانی بهتر و پاسخگویی و پیگیری بهتر مطالبات مردمی شود.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شاهدشهر، با بیان اینکه طرح تکریم ارباب رجوع و ارج نهادن به حق و حقوق مردم و رفع مسائل و مشکلات از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار داشت: شنیدن مشکلات مردم و حل آنها برای مجموعه شهرداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.
بهمن خانی ، شهردار شاهدشهر با اشاره به اینکه استمرار ملاقات های مردمی و پیگیری خواسته های مردم از اولویت های ویژه شهرداری شاهدشهر است، خاطر نشان کرد: ملاقات عمومی در راستای حل مشكلات و رفع دغدغه‌های شهروندان و با هدف خدمت‌رسانی هر چه بيشتر در حوزه‌های مختلف ‌شهری صورت میگیرد و این دیدارها ، علاوه بر شنيدن و آگاهی از مشكلات، می تواند در برنامه ريزی های صحيح و جلب رضایتمندی شهروندان نیز مؤثر باشد.
برنامه ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره شهردار شاهدشهر با مردم روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 12 صبح در محل دفتر شهردار برگزار می گردد.
گفتنی است؛ در این دیدار حدوداً80 نفر از شهروندان با شهردار شاهدشهر دیدار و به بیان مشکلات و معضلات خود پرداختند.

12:10/21 شهریور 1402/سه شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics