برگزاری یادواره شهدا نقش موثری در آشنائی با شیوه و روش زندگی شهدا در جامعه دارد

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهد شهر :حجت الاسلام زرینه امام جمعه صباشهر و شاهد شهر عصر امروز چهارشنبه در یادواره شهدای شاهد شهر که در مسجد جامع شاهد شهر برگزار گردید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: اگر شجاعت ها، ایثار، ازخودگذشتگی و جان‌نثاری شهدا و رزمندگان اسلام نبود الان آرامش و آسایش در جامعه وجود نداشت.
وی ادامه داد: از این رو برگزاری یادواره شهدا نقش موثری در روشنگری بصیرت افزایی و دشمن شناسی جامعه دارد و زمینه آشنایی جوانان و نسل جوان راباافکار شهدا و اهداف آن ها را فراهم می کند.
وی بیان کرد: باید تلاش شود سبک زندگی شهدا تبیین شود زیرا دشمنان ایران به دنبال تبدیل کردن ارزش های ما به ضد ارزش هستند لذا از ترویج فرهنگ شهدا ناراحتند چون فرهنگ شهدا نشات گرفته از فرهنگ عاشورا است و ما موظف هستیم با برگزاری یادواره های شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جوان انتقال دهیم.

امام جمعه ضباشهر و شاهد شهر بیان کرد: انتقال زندگینامه و وصایای شهدا که با معرفت و عرفان عجین، و ترسیم کننده درس چراغ راه زندگی است رسالتی بسیار بزرگ است.
حجت الاسلام و المسلمین زرینه ادامه داد: عملی کردن سیره شهدا انقلاب را بیمه کرده است و راه دستیابی آرمانها و اهداف امام راحل و رهبر انقلاب اسلامی را تسهیل و تضمین کرده است.
22:51/24 اسفند 1401/چهارشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics