مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در شهریار

" سالروز حماسه 9 دی ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد "

حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد .

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد کرد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شاهدشهر :آئین بزرگداشت یوم الله ۹ دی با حضور پرشور مردم و مسئولین در شهریار برگزار شد

تجمع حماسی و آئین بزرگداشت یوم الله نهم دی ماه با حضور پرشور مردم و مسؤولان شهرستان و با سخنرانی آیت الله حسینی خراسانی عضو فقهای شورای نگهبان در مصلی شهریار برگزار شد.

در این مراسم که با حضور امام جمعه محترم شهرستان شهریار، مهندس طاهری فرماندار محترم شهرستان شهریار، رئیس و اعضا شورای اسلامی شهردار شاهدشهر  و سایر مسؤولان برگزار شد، آیت الله حسینی خراسانی عضو فقهای شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری به بیان سخنرانی و تشریح ابعاد مختلف حماسه ۹ دی پرداخت.

8:57/9 دی 1400/پنجشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics