مراسم بزرگداشت روز دانشجو و تجلیل از رتبه های برتر شاهدشهر

مراسم بزرگداشت روز دانشجو ، تجلیل از پنج دانشجوی نخبه و رتبه برتر کنکور 99 در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به میزبانی شورای اسلامی شاهدشهر برگزار شد .
📢به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهدشهر؛
به مناسبت روز دانشجو مراسمی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی و واحد روابط عمومی شهرداری و حمایت بی شائبه شهردار ، با هدف بزرگداشت مقام دانشجو و تجلیل از دانشجویان ممتاز و رتبه برتر کنکور 99 به میزبانی شورای اسلامی شاهدشهر روز یکشنبه 16 آذر ماه 99 با حضور شهردار در صحن شورای اسلامی شهر برگزار شد . در ابتدای این مراسم ، رئیس و اعضای شورای شهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه 16 آذر و روز دانشجو و تبریک این روز به نخبگان حاضر در جلسه ، اظهار داشتند : بی شک نعمت بزرگ استقلال ، آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند. آن نهال که امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده ، حال به دست شما عزیزان سپرده شده است و این مسئولیتی بس سنگین و بزرگ است که همه ملّت و بخصوص شما دانشجویان که به حق سردمداران پیشرفت و ترقّی این کشور هستید ، در قبال آن وظیفه دارید و باید فعالیت های دانش محور در همه حوزه‌ها تداوم یابد.

⭕️سپس شهردار که خود پیشگام در این حوزه بود ، با گرامیداشت یاد همه شهدای دانشجو خصوصا دانشجویان شهید واقعه ۱۶ آذر به تشریح قسمتی از وقایع این روز پرداخت . در ادامه گفت: دانشگاه و دانشجو وابسته به هم و ناگسستنی است ؛ دانشگاه مبداء همه تحولات اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی بوده و بر همین اساس دانشجو نیز باید نسبت به وطن خود احساس مسئولیت و نقد سازنده داشته باشد.
در پایان افزود : دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی ، الهی امام امت و نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند و در نهایت دانشجو را چشم بیدار و مغز متفکر جامعه دانستند.
➕در انتهای مراسم از دانشجویان ؛ محدثه زارع ، هدیه عابدینی ، پرکاله ، زینب مروتی و احمد بنی علی با اهدای لوح و هدیه تقدیر بعمل آمد .

9:0/16 آذر 1399/یکشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics