مسابقات قهرمانی جودوی استان تهران و البرز یادواره شهید محمد علی زارع روز جمعه مورخخ 9/دی ماه /1401 در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید باکری شاهد شهر برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شاهد شهرنخستین مسابقه جودوی ، استان تهران و البرز یادواره شهید محمد علی زارع در رده نونهالان و نوجوانان و جوانان روز جمعه مورخ نهم دیماه در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید باکری برگزار شد،

ابراهیم زارع برادر شهید محمد علی زارع در گفتگو با طراحان این مسابقه ضمن تشکر و استقبال از طراحی این چنین مسابقاتی ، بر لزوم برنامه ریزی برای تداوم این مسابقات به ویژه در پاسداشت مقام شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد.

وی گفت: شورا اسلامی و شهرداری باید در زمینه ورزشی فعال تر از گذشته عمل نماید و این‌نهاد نیز با برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی موافقت خواهد کرد.

بهمن زاده رئیس کمیسون ورزش شاهدشهر تداوم این برنامه ها و نهادینه شدن ورزش میان شهروندان برای شهرداری را بسیار با اهمیت خواند و خاطر نشان کرد: این‌ مقوله می تواند موجب نزدیکی و ارتباط بیشتر میان شهروندان شهرداری و شورا ی اسلامی شود.

صادق بقائی ریئس هیئت جودوی شهرستان شهریار ضمن تشکر از شهردار ،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهد شهر و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شاهدشهر افزودند هیئت جودوی شهرستان شهریار برای اولین بار این چنین مسابقاتی درخور مقام والای شهیدان برگزار می نماید باید از استعداد های جوانان این مرز و بوم در زمینه های ورزشی استفاده و ایده های جدیدی ارائه نمود .

در پایان به نفرات اول تا سوم مسابقه به رسم یادبود لوح سپاس و مدال اهدا شد.

12:0/10 دی 1401/شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
googleanaletics