مهندس قنبری نایب رئیس مجمع رؤسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری استان تهران شد

🔅نخستین اجلاس مجمع رؤسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری استان تهران برگزار شد.

📸به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شاهد شهر: نخستین اجلاس مجمع رؤسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری استان تهران صبح امروز با حضور اعضای این کمیسیون و مسئولان مرتبط با حوزه معماری و شهرسازی در مجموعه فرهنگی ایوان ری برگزار شد.

🔺احمد خانی رئیس شورای اسلامی استان تهران در این مراسم اظهار داشت: این مجمع در سال‌های گذشته در سطح کشور تشکیل شده بود اما به منظور یکپارچه‌سازی و استفاده از نظر جمعی و هماهنگی‌های بیشتر بین شهرهای استان تهران تصمیم گرفتیم این مجمع در تهران نیز تشکیل شود تا از مزایای آن بهره‌مند شویم.
🔻وی افزود: امیدواریم با تشکیل هیئت رئیسه و برگزاری جلسات بتوانیم الگویی را طراحی کنیم تا در سطح شهرهای استان تهران هم به صورت متحدالشکل با استفاده از صاحب‌نظران این حوزه به سوی برطرف کردن مشکلات و معضلات شهرهای استان تهران و ساختن شهرهایی ایده‌آل گام برداریم. 

♦️در ادامه این نشست رأی‌گیری انتخاب هیئت رئیسه انجام شد و به ترتیب جعفر شربیانی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران و رئیس شورای شهرستان ری با 27 رای به عنوان رئیس این مجمع، مهندس عباس قنبری از شاهدشهر با 14 رأی به عنوان نایب رئیس اول، بهرامی از وحیدیه با 14 رأی به عنوان نایب رئیس دوم، احسان زرگر از صفادشت با 25 رأی به عنوان دبیر اول، قاسم‌زاده از شهریار با 16 رأی به عنوان دبیر دوم این مجمع انتخاب شدند.
9:0/2 خرداد 1401/دوشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics