سنگ تمام شهردار و شورای اسلامی شاهد شهر در خصوص برپائی جشن های نیمه شعبان

کافی بود نیت کنی و به دور از هرگونه دغدغه و زرق و برق دنیوی، به جمع عاشقانی بپیوندی که در آستانه ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، آمدن گل نرگس را جشن گرفته‌اند و خود را به جمع منتظران ظهور گره زده‌اند
به گزارش واحد روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شاهد شهر ؛ چند روز است که واحد فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی شهرداری شاهدشهر ، شهر را برای قدوم مبارک مهدی فاطمه(س) چراغانی کرده‌اند، از هر مسیری که می‌روی، بوی گل نرگس، اسفند و گلاب شوق رفتن را چندین برابر می‌کند تا به جمع عاشقان گل زهرا(س) برسی.
چه شکوه و عظمتی در میعادگاه مردم شاهد شهر در کوچه هاو خیابان ها برپا بود، زن و مرد، کوچک و بزرگ، پیر و جوان سر از پا نمی‌شناختند، لحظه به لحظه به شلوغی جمعیت افزوده می‌شد، شاخه گل‌های نرگس و پرچم سرخ یا مهدی(عج) در دست داشتند و برای قدوم مبارک یوسف زهرا(س) شکلات و شیرینی پخش می‌کردند.

شاهد شهر در سالی که گذشت، بارها میزبان عاشقان و شیفتگان اهل بیت(ع) بود، راه عاشقی و دلدادگی در این شهر همیشه هموار است، عاشقی مردمانی که با وسعت و جمعیت کم شهیدان گلگون کفن زیادی را تقدیم انقلاب کردند و در مسیر دفاع از وطن، حرم آل‌الله، سلامت و امنیت نیز جانانه جان شیرین خود را فدا کردند و امروز هم برای قدوم مبارک دردانه فاطمه(عج) عطر و گلاب، گل و شیرینی پخش می‌کنند و جشنی به پا کرده‌اند به وسعت آسمان.
اشک مجالشان نمی‌دهد، آرزوهای‌شان را در آسمان زیبای شاهد شهر پرواز دادند و از عمق وجود فریاد زدند که جز ظهورت آقا، هیچ حاجتی ندارند.
سر تا سر خیابان مملو از جمعیت بود، همه در تکاپوی برپایی جشنی در قامت منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج) بودند تا عشق و ارادت خود را به یوسف زهرا(عج) ثابت کنند و از صمیم قلب اعلام کنند که ظهور تو زیباتر از ظهور همه زیبایی‌هاست...
مولودی‌خوانان این جشن باشکوه شور و حال وصف‌ناشدنی به جمع منتظران ظهور داده بودند، گروه سرود ثقلین که همچون دیگر جشن‌ها و مناسبت‌ها، پا در رکاب تکمیل کننده بخشی از شادی و شور مردم بودند.
.
در چند نقطه از شهر برپایی جشن باشکوه نیمه شعبان در حسینیه گلزار شهدا، مسجد حضرت ولیعصر (عج) و مجتمع 540 واحدی شباهنگ برپا بود و حسینی‌وار در حال ارائه خدمت به مردم بودند و با پخش شیرینی و شکلات و چای خوش عطر، کام عاشقان حضرت مهدی(عج) را شیرین کردند.
همانند دیگر مراسم‌ها و مناسبت‌های معنوی و مذهبی که در تاریخ پرافتخار این شهر ثبت و ضبط شده است، جشن های بزرگ نیمه شعبان نیز آن هم با تدبیر شهردار و شورای اسلامی و همکاری و همراهی معاونت فرهنگی اجتماعی شاهد شهر واحد روابط عمومی و مردم عزیز شاهد شهر ، در برگ دیگری از تاریخ این شهر ثبت و ضبط شد، لحظه‌هایی به یاد ماندنی از حضور مردم، حضور منتظران ظهور که امضای حضرت مهدی(عج) را پای عشق و ارادت به یوسف زهرا(س) حک کردند.
آنسوی مراسم ورزشکاران همیشه سربلند شاهد شهری از همه هنر و توان خود برای اجرای حرکت‌های نمایشی ورزشی استفاده کردند تا بار دیگر شاهد شهر و شاهد شهری ها به داشتن چنین پهلوانان و قهرمانانی بر خود ببالد که در هر گوشه جهان، پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی را در میادین ورزشی به اهتزاز در می‌آورند.
بهمن خانی شهردار شاهد شهر اظهار داشتند:شاهد شهر بار دیگر به داشتن چنین مردم نجیب و شریفی به خود افتخار کرد که در شب و روز میلاد با سعادت حضرت مهدی(عج) و کلید حل همه غم‌ها، سنگ تمام گذاشتند و باز هم به میدان آمدند تا وفاق، همدلی، اتحاد و انسجام خود را آن هم در شب و روز نیمه شعبان به رخ دشمنان بکشند و اعلام کنند که همیشه پا در رکاب امام زمان(عج) خود و ولایت هستند و برای همیشه پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی را در اهتزاز نگه می‌دارند.

.
10:21/18 اسفند 1401/پنجشنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics