پیام تبریک شهردار شاهدشهر به مناسبت آغاز سال نو و عید نوروز

شهردار شاهدشهر در پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به شهروندان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شاهدشهر در متن پیام مهندس خانی به مناسبت بهار طبیعت و عید نوروز آمده است:

بهار؛ هنگامه نو به نو شدن، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی و یادآور بازگشت هستی به مبدأ آفرینش است ، جشن نکوداشت والاترین آیین­های انسانی و میعادگاه آشتی، صلح، مهربانی، مودت و محبت است.
بهار طبیعت و قرآن از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است که می توان با تماشای آن راهی به سوی خدا یافت ، در پرتو آن جمال پروردگار را به تماشا نشست و با دیدن آن رحمت و محبت خداوند را به یاد آورد و آموخت چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات سرازیر است .
سال ۱۴۰۱با تمام فراز و نشیب ها، تلخی و شیرینی ها و ناکامی و کامیابی های آن به پایان رسید و سال ۱۴۰۲ ( سال مهار تورم ، رشد تولید )و روزی نو وبهاری دیگر از راه رسید تا یادآور شود که روزگار، همیشه بر یک قرار نمی‌ماند و سپیدی و پایان هر زمستان سیاه، بهاری سبز و زیباست.
اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام والای شریف مردمان شاهدشهر و همچنین سپاس و تقدیر از همراهی اعضای محترم شورای اسلامی با همکاری و همگامی پرسنل خدوم و زحمت کش شهرداری شاهدشهر تقارن دو بهار را تبریک و تهنیت عرض می نمایم .امید است که در سایه‌سار عبودیت خدا،توجهات حضرت ولیعصر(عج) و در سایه رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) سال جدید ، سالی توأم با سلامت و بهروزی و سرشار از امید و شادی برای همگان باشد.
13:10/1 فروردین 1402/سه شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics