ارتحال امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شاهدشهر ، بهمن خانی شهردار و طالب فرهادی رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شاهدشهر در پیامی مشترک سالروز رحلت امام خمینی(ره) تسلیت گفتند‌.
متن این پیام به شرح زیر است:
*بسم الله الرحمن الرحیم*
چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان است که با تکیه بر سلاح ایمان بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید.
چه زیبا مقام عظمای ولایت، رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی فرموده‌اند: امام‌ خمینی‌(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌.
امام خمینی(ره) یک حقیقت همیشه زنده در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است، بزرگ‌مردی که با سلوک علمـی و عملی و با پیروی از دستورات اسلام ناب محمدی(ص)، فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرزوبوم آغاز نمود.
یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و به ثمرنشستن خواست ملت بزرگ ایران است، این قیام نقطه‌ عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ بیداد در کشور ایران اسلامی است.
در سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در حالی به سوگ آن سفر کرده می‌نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، انقلاب اسلامی ایران با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب، مقتدر و مستحکم در مسیر آرمان‌های امام(ره) در حرکت است.
اینجانبان سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت گلگون کفنان فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران، به‌خصوص مردم متدیّن و انقلابی شاهدشهر تسلیت و تعزیت عرض می‌نماییم.

8:29/16 خرداد 1402/سه شنبه

نظرات کاربران
5/5 1 0 0
اخبار مربوطه
googleanaletics